Status projektu: aktywny

O projekcie

O projekcie

Evidence jako… grzybnia

Powstająca cały czas masa danych (czyli Evidence) jest jak obejmująca cały las grzybnia, która pozostaje niewidoczna, a tylko w niektórych miejscach i w specyficznych warunkach wydaje widoczne na powierzchni owocniki. Te zewnętrzne przejawy życia grzybni to nasze działania (czyli Actions) podejmowane w ramach systemów ochrony zdrowia: programy zdrowotne, reformy systemów, wdrożenia rozwiązań. Tylko pomysły, które napotkają korzystne okoliczności mają szansę zakończyć się sukcesem.

Ostatnie miesiące zmagań z COVID-19 wymusiły na ludzkości natychmiastowe przejście do Action, aby stawić czoła zagrożeniu nieopisanemu jeszcze w Evidence. Zaistniała sytuacja potwierdza słuszność kierunku wyznaczonego przez temat Sympozjum: from Evidence to Action. Musimy wypracować narzędzia do szybszego wdrażania wiedzy, żeby na przyszłość nie dać się już zaskoczyć na tak szeroką i czasami tragiczną skalę.

Liczę na Wasz udział i burzliwe dyskusje. Tematów, problemów i wyzwań życie dostarczyło nam ostatnio aż nadto…
Ze względu na niepewną sytuację epidemiczną po raz pierwszy w historii nasze Sympozjum odbędzie się wyłącznie online. Tę trudną decyzję podjęłam z bólem serca, mając na uwadze przede wszystkim bezpieczeństwo wszystkich uczestników oraz naszych prelegentów. Nie wiem czy w przestrzeni internetowej uda się oddać w pełni tę towarzyszącą naszemu Sympozjum od lat atmosferę otwartości i swobody dyskusji, ale dołożę wszelkich starań, aby stworzyć wirtualną przestrzeń dedykowaną takiej potrzebie. Mam nadzieję, że wspólnie wypełnimy to nowe miejsce wartościowymi treściami i życzliwą wymianą poglądów

Magdalena Władysiuk
Prezes CEESTAHC

Kiedy?

Kiedy?

5-7 października 2020

Poznaj platynowych
przyjaciół

Poznaj platynowych
przyjaciół

Zarażamy inspiracją

terapeuci, specjaliści, pasjonaci, rodzice
zapraszamy do współpracy – u nas rzadkie znaczy wyjątkowe

Skip to content